POVETKIN ZAPOWIADA KOLEJNY NOKAUT W ANGLII

Alexander Povetkin (36-2-1, 25 KO) przystąpi do rewanżu z Dillianem Whytem (27-2, 18 KO) już 21 listopada w Anglii. Jak zawsze, twardy i pewny siebie, Rosjanin zapowiadaz, że i tym razem zakończy walkę przed czasem.

“Przygotowuję się w taki sam sposób jak ostatnio. Wybieram się do Anglii po zwycięstwo. Zobaczymy, jak potoczy się walka, ale nastawiam się na wygraną. Będę próbował powtórzyć spektakularny nokaut, który zafundowałem Whyte’owi. Jestem na to gotowy fizycznie i mentalnie” – powiedział Povetkin.

“Po starciu z Whyte’em nie czułem się szczególnie wyjątkowo, byłem po prostu zadowolony. Cieszę się, że zachowałem cierpliwość i zakończyłem pojedynek” – pokornie dodał w wywiadzie dla BoxingScene.

W pierwszej walce Sasha leżał na deskach dwa razy w czwartej rundzie. Ma sobie to za złe pomimo tego, że w rundzie piątej powrócił i ciężko znokautował Anglika mocnym podbródkowym. Tym samym sprawiając wielką niespodziankę i odbierając Whytowi miejsce pretendenta do ubiegania się o tron WBC wagi ciężkiej.