Strona główna NEWSY RYAN GARCIA wygrywa kolejną walkę w 2 rundzie! (VIDEO)

RYAN GARCIA wygrywa kolejną walkę w 2 rundzie! (VIDEO)

0
Ryan Garcia (fot. Tom Hogan/Golden Boy)
Ryan Garcia (fot. Tom Hogan/Golden Boy)

Na wczorajszej gali DAZN w Indio w Kalifornii, 20-letni prospekt wagi lekkiej Ryan Garcia, którego promuje Oscar De La Hoya odprawił kolejnego przeciwnika już w drugiej rundzie pojedynku.

Garcia (18-0, 15 KO) przeszedł po Jose Lopez (20-4-1, 14 KO) jak buldożer co spowodowało, że narożnik poddał Portorykańczyka w przerwie między rundami.

W pierwszej rundzie obaj zawodnicy wystartowali bardzo mocno próbując trafić przeciwnika jakimś power punchem. Garcia ewidentnie był bardziej celny, ale widać było, że Lopez miał plan walki i chciał przycisnąć faworyta.

Druga runda wyglądała podobnie, ale w końcówce Garcia odpalił serie potężnych bomb i posłał Lopeza na deski prawym podbródkowym. Portorykańczyk się podniósł, ale w przerwie poddał go narożnik i nie wyszedł do trzeciej.

Oscar De La Hoya, Miguell Cotto i Saul Alvares. (fot. DAZN)
Oscar De La Hoya, Miguell Cotto i Saul Alvares. (fot. DAZN)

Na widowni mogliśmy zobaczyć między innymi Oscara De La Hoye, Miguella Cotto oraz Saula Alvareza, który pomagał Garcii w rozgrzewce przed wejściem do ringu.

Po walce młody Amerykanin powiedział, że jest gotowy do walki o pas mistrzowski. Wyzwał też na pojedynek Floyda Mayweathera, który ostatnimi czasy wypowiadał się o nim bardzo negatywnie.

Poniżej nagranie finałowych sekund drugiej rundy i akcji, która posłała Lopeza na deski.

 

Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!