SERGIEY KOVALEV: Dzięki nowemu trenerowi wygram rewanż.

Sergey Kovalev po jednej ze swoich wygranych walk. (for. HBO)
Sergey Kovalev po jednej ze swoich wygranych walk. (for. HBO)
Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pamiętaj, że kliknięcie w brzuszek, to pierwszy krok, by pomóc dzieciom.

Dziś w nocy będziemy mogli zobaczyć walkę rewanżową pomiędzy Sergieyem Kovalevem i Eleiderem Alvarezem. Rosjanin twierdzi, że nowy szkoleniowiec nauczył go kontrolować tempo w ringu i oszczędzać energie. Zapowiada wygraną na punkty.

Zobacz: Kowaliow vs Alvarez: typowanie redakcyjne!

“W pierwszej walce popełniłem błąd, ale teraz go naprawię. Nie miałem dostatecznie dużo paliwa, czułem się tak, jakby coś było nie tak z moim ciałem.” – usprawiedliwa swoją przegraną w pierwszej walce.

Przypomnijmy, że w pierwszej walce Kovalev wygrywał na punkty, ale w drugiej fazie walki zabrakło mu energii i został znokautowany przez pretendeta z Kolumbii.

Do rewanżu zatrudnił nowego trenera – Buddy McGritta, który podobno nauczył go wiele nowych rzeczy oraz wprowadził zmiany w sposobie boksowania Rosjanina.

“Buddy dużo mnie nauczył, m.in. oszczędzania energii. Słucham wszystkich jego rekomendacji i stosuję się do instrukcji. Miałem różnych trenerów, ale oni nie pomagali mi z boksem czy kondycją. Wszystko robiłem sam. Cieszę się, że pracuję z Buddym, on przypomniał mi o moim amatorskim stylu i boksowaniu – nie nokautowaniu, tylko boksowaniu.” – powiedzia w wywiadzie Kovalev.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments