Strona główna NEWSY BRANDON RIOS ZATRZYMUJE STARSZEGO BRATA CANELO W 9 RUNDZIE

BRANDON RIOS ZATRZYMUJE STARSZEGO BRATA CANELO W 9 RUNDZIE

0
fot. DAZN

Wczorajszego wieczoru Brandon Rios (35-4-1, 26KO) powrócil do gry wygraną na gali DAZN w Kansas, USA. Jego przeciwnikiem był Ramon Alvarez (27-7-3, 16KO) -starszy brat Canelo. Walka zakończyła się przez TKO w 9 rundzie.

W pierwszej rundzie słynący z twardej szczęki Rios wyglądał słabo i dał się łatwo punktować Alvarezowi. Zbierał na głowę wszystko, ale nie robiło to na nim większego wrażenia. W drugiej rundzie jego taktyka przyniosła skutki. Idąc dalej na przód przyjmując wszystkie ciosy na głowę udało mu się wejść w połdystans i zacząć zadawać ciosy z obu rąk, robijająć głowę i korpus Alvareza.

Reszta rund wyglądała podobnie. Jednak w połowie walki Alvarez zaczął odczuwać trudy pojedynku. Nie był w stanie utrzymywać tak wysokiego tempa walki w jakim Rios uwielbia walczyć. Był coraz bardziej zmęczony i przyjował coraz więcej czystych ciosów Brandona z prawej ręki na głowę. Alvarez pokazał, że ma mocną szczęke.

Pod koniec 8 rundy Riosowi udało się podłaczyć Alvareza kilkoma czystymi ciosami. Gong kończący rundę uratował Alvareza przed nokdaunem. Jednak na początku 9 rudny Rios szybko zaatakował przeciwnika, który nie zdążył się zregenerować i sędzia musiał przerwać walkę w 38 sekundzie.

Tą walką Rios zapewnił sobie kolejną dobrą walkę, która powinna go zbliżyć do pojedynku o pas mistrzowski.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments