Strona główna NEWSY ELEIDER ALVAREZ: “Pokonam Kovaleva, a później Stevensona!”

ELEIDER ALVAREZ: “Pokonam Kovaleva, a później Stevensona!”

0

Mistrz świata WBO w wadze półciężkiej Eleider Alvarez (24-0) jest zdania, że Adonis Stevenson (29-1-1), który posiada pas WBC bez problemu pokona Oleksandra Gvozdyka (15-0) w ich walkce 1 grudnia.

Jego planem jest pokonanie jeszcze raz Kovaleva w lutym 2019, a później unifikacja pasów z 41-letnim Stevnsonem. Wiadomo, że Kolumbijczyk będzie przy ringu na walce Supermana z Ukraińcem, aby wspierać swojego przyjeciela z Oscara Rivasa (24-0), który walczy na tej samej gali przed pojedynkiem wieczoru.

“Będe tam by wspierać mojego najlepszego przyjaciela Oscara, ale będe też uważnie obserwował walkę wieczoru. Myślę, że Adonis bez problemu pokona Gvozdyka przez nokaut.” – zapowiedział Alvarez.

Ciekawostką jest to, że Alvarez i Stevenson mają tego samego promotra co teoretycznie powinno pomóc zorganizować ich pojedynek. Kolumbijczyk także dzieli trenera z innym mistrzem wagi pół ciężkiej – Arturem Beterbievem.

“Jak już rozprawię się z Kovalevem i Stevensonem to następnego chce Bivola. Wiadomo, że dzielimy trenera z Beterbievem więc na ten pojedynek nie ma praktycznie szans. Przynajmiej w najbliższej przyszłości.” dodał Alvarez.

 

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments