Strona główna NEWSY FRANK WARREN: „Nigdy nie widziałem tak zdeterminowanego Tysona Fury.”

FRANK WARREN: „Nigdy nie widziałem tak zdeterminowanego Tysona Fury.”

0

Frank Warren, promotor Tysona Fury wczoraj udzielił wywiadu dla The Daily Star. Nie szczędził w nim dobrych słów swojemu zawodnikowi, który już 1 grudnia zmierzy się z Deontayem Wilderem, a stawką ich pojedynku będzie mistrzowski pas WBC w wadze ciężkiej.

„Nigdy nie widziałem Tysona Furego tak mocno zdeterminowanego jak podczas przygotować do walki z Deontayem Wilderem. Wierzcie mi, że wygląda on perfekcyjnie zarówno psychicznie jak i fizycznie. Celuje w powród na sam szczyt dywizji i świata.” zapewniał Warren.

fot. Boxing Scene

Tyson Fury będzie musiał się zaprezentować jak najlepiej przeciwko silno bijącemy Amerykaninowi, który wygrał 40 walk w tym 39 przez nokaut. Jednak jego promotor zapewnia, że tak będzie.

„Tyson był jeszcze niedawno w bardzo złym stanie, ale z tego co widze pozostawił te dni już za sobą. Promowałem jego dwa ostatnie pojedynki z Seferim i Pianetą, które miały zbudować w nim na nowo ducha walki. Jednak ten pojedynek naprawdę udowodni, że Tyson wrócił. Z dnia na dzień widzę go w lepszej formie i naprawdę tego widać, że on tego pragnie.” dodał na koniec jego promotor.

Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!