Strona główna NEWSY Marcos Maidana jednak wróci?

Marcos Maidana jednak wróci?

1
Maidana na emeryturze. (fot. instagram)
Maidana na emeryturze. (fot. instagram)

Od jakiegoś czasu pojawiają się informacje o możliwym powrocie Argentyńskiego punchera. On sam zamieścił filmik z treningu w którym twierdzi, że wraca, jednak chyba nikt nie wziął go na poważnie. Po pierwsze ze względu na gabaryty „El Chino”, który obecnie waży zapewne tyle co zawodnik wagi półciężkiej na roztrenowaniu.

Teraz jednak po raz kolejny argentyńskie i światowe media piszą o jego możliwym powrocie. Podobno może mieć on miejsce już w najbliższych miesiącach pod banderą PBC, projektu Ala Haymona z którym Marcos był dotychczas związany.

Maidana pomimo dużej nadwagi chce startować w swojej dotychczasowej wadze, półśredniej. PBC ma w tej kategorii szerokie spektrum zawodników: Manny Pacquiao, Adrien Broner, mistrz WBA Keith Thurman, mistrz IBF Errol Spence, mistrz WBC Shawn Porter, Danny Garcia, Josesito Lopez, Devon Alexander, Andre Berto i kilku innych.

Jeżeli „El Chino” wróci do swojej najlepszej dyspozycji, to ze swoim brudnym stylem i siła ciosu będzie ciężkim przeciwnikiem dla każdego z tych zawodników.

Pytanie czy jest w stanie to zrobić?

Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!