Strona główna NEWSY Oleksand Usyk podpisał kontrakt z Matchroom Boxing!

Oleksand Usyk podpisał kontrakt z Matchroom Boxing!

1

Zunifikowany mistrz wszystkich czterech najważniejszych federacji boksu w wadze cruiser – Oleksandr Usyk (15-0, 11 KO) podpisał dziś kontrakt współpromotorski z Eddie Hearnem i jego stajnią Matchroom Boxing.

Dotychczas jego jedynym promotorem było K2 Promotions braci Klitschko z którym zdobył swoje pasy mistrzowski i wygrał turniej World Boxing Super Series. Od dziś obie grupy promotorskie będą współpracować razem nad rozwojem kariery Ukraińca.

Sam zawodnik nie ukrywa radości z podpisania kontraktu i zapewnia, że najwięcej zyskają kibice szermierki na pięści.

Cieszę się, że K2 Promotions będzie pracowało razem z Matchroom Boxing nad zabezpieczeniem mi jak najlepszych i największych walk. Kibice mogą się teraz spodziewać mnie w starciach z najciekawszymi i najlepszymi nazwiskami w tym biznesie.

Prawdopodobnie największy w tym momencie promotor bokserski w Europie – Eddie Hearn zapewnia, że jeszcze w tym roku zobaczymy pojedynek Usyka z jego innym podopiecznym Tonym Bellew (30-2-1, 20 KO).

Póki co naszym priorytetem jest doprowadzenie do jego starcia z Tonym Bellew jeszcze w tym roku. Wkrótce ogłosiły walkę Usyka.

Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!