Strona główna NEWSY USYK vs BELLEW: Już po konferencji prasowej! FACEOFF + ANKIETA

USYK vs BELLEW: Już po konferencji prasowej! FACEOFF + ANKIETA

0

Aleksandr Usyk i Anthony Bellew spotkali się dziś na pierwszej oficjalnej konferencji prasowej przed planowaną na 10 Listopada potyczką, która odbędzie się w Manchester Arena w Anglii.

Usyk jest posiadaczem wszystkich czterech pasów mistrzowskich w wadze cruiser, które zdobył w zaledwie 15 pojedynkach i jest uważany za jednego z najlepszych pięściarzy bez podziału na kategorię wagowe. Zwyciężył turniej Muhammada Alego w serii WBSS. Natomiast Tony Bellew jest byłym czempionem WBC w tej samej kategorii, a aktualnie stoczył 2 walki w kategorii ciężkiej pokonując dwa razy Davida Haye.

Oboje zapewniają, że są skupieni na przygotowaniach i wyjdą w najlepszej formie jaka jest możliwa. I zaserwują wspaniałe widowisko dla kibiców.

“Wybrałem Tonego Bellew ponieważ wiem, że to jest facet, który zawsze podejmuje największe wyzwania i walczy do końca. To są walki, które chce oglądać świat” – mówi Usyk.

“Wszyscy pytają dlaczego biorę tą walkę. Byłem w podróży poślubnej gdy oglądałem pojedynek Usyka z Gassievem na telefonie. I wtedy on popełnił niewyobrażalny grzech – wymienił moje imię!” – skomentował żartobliwie Anglik.

Wygląda na to, że będzie to jedna z lepszych batalii tego roku. Jak myślicie kto wygra? Kto jest waszym faworytem? Zapraszam do dyskusji i przeczytania innego materiału o tej walce: ILEŻ MOŻNA ŚNIĆ PANIE BELLEW?

ANKIETA

[socialpoll id=”2520787″]

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments