Strona główna NEWSY WBSS: Josh Taylor vs Ryan Martin

WBSS: Josh Taylor vs Ryan Martin

0

Podczas gali w Glasgow zobaczymy również starcie ćwierćfinałowe turnieju WBSS w wadze super lekkiej.

Niesamowity talent z Wysp Brytyjskich Josh Taylor (13-0,11KO) zmierzy się w obronie pasa WBC Silver z Amerykaninem Ryanem Martinem (22-0,12KO).

Zdecydowanym faworytem tego starcia jest walczący z odwrotnej pozycji Taylor. Od początku swojej kariery zachwyca świetną dyspozycją pokonując coraz to mocniejszych przeciwników. Zwycięstwa z takimi rywalami jak solidny Ohara Davis (18-2), Miguel Vasquez (40-6), czy ostatnie najważniejsze w dotychczasowej karierze z byłym mistrzem świata WBC Viktorem Postolem (29-2) zaprowadziły Szkota na sam szczyt notowań kategorii super lekkiej.
“The Tartan Tornado” zajmuje 1 miejsce w rankingu matematycznego rankingu Boxrec, wyprzedzając pełnoprawnych mistrzów tego limitu wagowego.

Natomiast Ryan Martin to najmniej doświadczony zawodnik z całej stawki, a większość kibiców nie usłyszało o nim dopóki organizatorzy turnieju ogłosili zawodników startujących w zawodach WBSS.
25-latek z Cleveland miał do tej pory spokojnie prowadzoną karierę, a jego największym wyzwaniem była ostatnia walka z Briedisem Prescottem (31-14), który pełni role testera dla prospektów.

Reasumując, albo zobaczymy kolejną świetną walkę Josha Taylora, albo będziemy mocno zaskoczeni gdy niepokonany postawi twarde warunki swojemu rywalowi.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments