Strona główna NEWSY WBSS: Pełna dominacja Prograis nad Relikh zapewnia mu awans i pas WBA....

WBSS: Pełna dominacja Prograis nad Relikh zapewnia mu awans i pas WBA. (VIDEO)

0
Regis Prograis dominuje nad Kiryl Relikh i przechodi do finału World Boxing Super Series. (fot. WBSS)
Regis Prograis dominuje nad Kiryl Relikh i przechodi do finału World Boxing Super Series. (fot. WBSS)

Regis Prograis (24-0, 20 KO) w pełni zdominował Kiryl Relikh (23-3, 19 KO) w pojedynku półfinałowym turnieju Word Boxing Super Series wagi super lekkiej i zmusił go do poddania w 6 rundzie. Zdobył pas WBA i zapewnił sobie miejsce w finale.

Prograis rozpoczął szybko i efektownie. Kąsał przeciwnika szybkim jabem i bił na korpus. Dokładając do tego piękną pracę nóg i balans głową sprawił, że Relikh był bezradny już w pierwszej rundzie. Na końcu otwierającej rundy trafił mocnym hakiem na wątrobę posłał Białorusina na deski.

Relikh podniósł się, ale już nie doszedł po siebie po tym dewastującym ciosie. Prograis aby upewnić się, że przeciwnik nie wróci do siebie dalej trafiał mocno na jego korpus.

Na koniec piątej rundy narożnik Relikha powiedział mu, że jeśli dalej będzie tak bierny to przerwą walkę.

W szóstej rundzie Prograis kontynuował swoją ofensywę. Zranił ponownie Relikha ciosem na korpus i dorzucił do tego kilka dobrych ciosów na główę. W tym momencie jego narożnik rzucił ręcznik i go poddał.

Prograis tym samym awansował do finałów WBSS, w których zmierzy się z Josh Taylorem lub Ivanem Baranchykiem. W wywiadzie po walce powiedział, że ma nadzieję na walkę z Taylorem aby zamknąć buzie wszystkim, którzy mówią, że Szkot może go pokonać.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments