Strona główna NEWSY TO SIĘ DZIEJE NAPRAWDĘ!! #SIWYBODZIOCH OFICJALNIE! TBN 12 ZAPOWIADA SIĘ CIEKAWIE!

TO SIĘ DZIEJE NAPRAWDĘ!! #SIWYBODZIOCH OFICJALNIE! TBN 12 ZAPOWIADA SIĘ CIEKAWIE!

0

Podczas gali MB Boxing Night 7 w Arłamowie właściciel grupy Tymex Boxing Promotion Mariusz Grabowski zapowiedział oficjalnie to na co czekali kibice boksu w Polsce!

Dwóch niepokonanych zawodników wagi ciężkiej Marcin Siwy (20-0, 8 KO) kontra Kamil Bodzioch (6-0, 2 KO) spotkają się w ringu w Piątkach podczas najbliższej gali Tymex Boxing Night 12!

Internet domagał się tej walki już od ponad pół roku, hashtag #SiwyBodzioch był często używany tak w portalach internetowych, jak i programach w studiach telewizyjnych.

To wszystko nie pozwoliło przejść obojętnie obok tej walki, tak wyczekiwanej w środowisku kibiców boksu. Można powiedzieć, że ta walka jest pierwszym pojedynkiem, który został zakontraktowany tylko i wyłącznie dzięki sile internetu! Czy to oznacza nowy trend w matchmakingu sportowym? Zobaczymy.

Teraz już wiemy, że ta walka odbędzie się 10 lipca 2020 roku w Pionkach podczas TYMEX BOXING NIGHT 12 i to na dystansie 8 rund!

Pojedynkiem wieczoru będzie starcie Mistrza Polski w dwóch kategoriach wagowych Damiana Wrzesińskiego (19-1-2, 5 KO) z Wenezuelczykiem Otto Gamezem (19-2, 14 KO).

Dodatkowo na gali ujrzymy bardzo ciekawą Oleksandrę Sidorenko (8-0, 1 KO), oraz Laurę Grzyb (2-0, 2 KO).

A wy jak widzicie pojedynek #SiwyBodzioch? Który z nich wyjdzie z walki zwycięsko i pośle przeciwnika na deski? A może walka okaże się całkowitym niewypałem?!

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments