Strona główna NEWSY TRENER CHISORY NIE CHCE WALKI Z WILDEREM

TRENER CHISORY NIE CHCE WALKI Z WILDEREM

0
Derek Chisora and Dave Coldwell (fot. TalkSport)
Derek Chisora and Dave Coldwell (fot. TalkSport)

Derek Chisora (32-12, 23 KO) w ubiegła sobotę po 12 rundach wojny w ringu z Josephem Parkerem (30-2, 21 KO) przegrał swój trzeci z rzędu pojedynek. Eddie Hearn, który kiedyś promował anglika rzucił pomysłem aby w następnej walce spotkał się z byłym mistrzem WBC Deontayem Wilderem (42-2-1, 41 KO). Temu pomysłowi ostro sprzeciwił się trener Dereka, Dave Coldwell.

ZOBACZ: JOSEPH PARKER v DEREK CHISORA – SKRÓT WALKI (WIDEO)

„Nie chcę oglądać Derecka w walce z Deontayem Wilderem. Wilder bije za mocno. Cholera, tylko nie on. Jest wielu innych rywali. Oczywiście nie jestem menadżerem Derecka ani jego rodziną, więc nie mam tutaj decydującego głosu” – powiedział Coldwell w wywiadzie dla Boxing King Media

Jak wynika jednak z wypowiedzu samego Chisory – ten nie zamierza kończyć kariery i ma zamiar wrócić do ringu latem 2022.

ZOBACZ: CHISORA: 'JE*AĆ EMERYTURĘ, WRACAM LATEM DZI*KI!’

Pojawiają się też głosy, pełne szacunku dla Anglika, radzące mu odejście na emeryturę po tym co zrobił już dla sportu.

„Derek Chisora zasłużył się w historii boksu. Tłum oszalał, kiedy wyszedł w sobotę do ringu. Kibice chcą go po prostu wspierać. Osobiście chciałbym zobaczyć, jak odchodzi na emeryturę. Oddał całego siebie w boksie, ale to jego decyzja.” – powiedział tuż po walce Joseph Parker.

ZOBACZ: JOSEPH PARKER v DEREK CHISORA – SKRÓT WALKI (WIDEO)

ANKIETA

Czy Derek Chisora powinien zakończyć karierę? (ta i wiele innych ankiet na naszym Twitterze @bokswpolsce)

Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!