Strona główna NEWSY Trzy walki ‘El Chino’ Maidany za duże pieniądze!

Trzy walki ‘El Chino’ Maidany za duże pieniądze!

1
Marcos Maidana (fot. materiały prasowe)
Marcos Maidana (fot. materiały prasowe)

Kilka dni temu informowaliśmy o powrocie na ring Marcos Rene Maidana. Jak się okazuje nie będzie to jedna, ale trzy walki. Dodatkowo Argentyńczyk zarobi bardzo dobre pieniądze.

Zobacz: Marcos Maidana jednak wróci?

Pierwsza walka ma się odbyć w limicie wagi junior średniej, będzie to przeciwnik solidny, ale nie z pierwszej dziesiątki rankingów. Za ten występ Maidana ma zarobić 1 milion dolarów. Kolejna potyczka ma już być w docelowej kategorii, czyli w wadze półśredniej, z również solidnym przeciwnikiem. Za tą walkę Argetyńczyk otrzyma 3 miliony dolarów. Trzecia walka zawarata w kontrakcie to walka z kimś z topu kategorii lub nawet o pas mistrzowski, a za ten pojedynek ‘El Chino’ otrzyma, aż 10 milionów dolarów!

W kategorii półcieżkiej jego potencajlnymi rywalami mogą być zawodnicy tacy jak Shawn Porter, Danny Garcia, Keith Thurman, Manny Pacquiao, Errol Spence Jr czy Adrien Broner. Ten ostatni został już pokonany przez Argentyńczyka w przeszłości.

Przypomnijmy, że ‘El Chino’ pozostaje nieaktywny od 2014. Ostatnie dwie walki stoczył z Floydem Mayweatherem Jr. Zarobił za nie ogromne pieniądze i postanowił przejść na emeryture.

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments