Strona główna NEWSY TYMEX BOXING NIGHT 12 PIONKI JUŻ W TEN PIĄTEK!

TYMEX BOXING NIGHT 12 PIONKI JUŻ W TEN PIĄTEK!

0

Pomimo trwającej pandemii sport zawodowy powoli wraca na właściwe tory.

Już w piątek 10 lipca od godziny 19. startuje najbliższa gala grupy Tymex Promotions.

W walce wieczoru zobaczymy Damiana Wrzesińskiego (19-1-2, 5 KO) krzyżującego rękawice z młodym Wenezuelczykiem Otto Gamezem (19-2, 14 KO). Stawką walki będzie pas Międzynardowego Mistrza Polski.

Niesamowicie ciekawy wydaje się pojedynek młodych polskich zawodników wagi ciężkiej. Niepokonany Marcin Siwy (20-0, 8 KO) kontra Kamil Bodzioch (6-0, 2 KO)! W tej walce, która notabene została “wyproszona” przez internetowych kibiców ktoś straci magiczne zero w rekordzie!
Możemy być pewni, że jeden jak i drugi dadzą z siebie wszystko. Na ringu zobaczymy świetne wymiany, dużo ruchliwości oraz serce do walki. Tylko komu pierwszemu zabraknie powietrza!?

Kolejną ważną walką będzie spotkanie Oleksandry Sidorenko (8-0, 1 KO), która po dwuletniej przerwie powraca na właściwe dla siebie tory, a zawsze niebezpieczną Kariną Kopińską (13-33-4, 3 KO). Dla której będzie to kolejny bardzo mocny pojedynek (w czerwcu przegrała z Ewą Piątkowską na gali w Konarach).

W karcie walk nie mogło zabraknąć zapewniającego niezwykłe emocje Tomasza Gromackiego (10-3-1, 3 KO), który dopiero co walczył na gołe pięści, a już po kilku tygodniach podejmie w ringu niepokonanego Stanisława Gibadło (3-0).

Międzynarodowo zapowiada się z kolei pojedynek Aleksandra Streckiego (10-1-2, 5 KO), który bardzo późno rozpoczął karierę, a mimo pandemii wciąż jest w rytmie walk, z Ukraińcem Tarasem Golovashchenko (3-2, 3 KO).

Kolejną walką będzie starcie niepokonanego na zawodowych ringach 24 letniego Maksymiliana Gibadło (3-0) z walczącym głównie na Niemieckich galach Denisem Mądrym (5-3, 1 KO).

Drugą walką podczas Tymex Boxing Night 11 będzie pojedynek Kamila Kuździenia (1-0) z debiutującym Ukraińcem Dmytro Żukowem (Debiut).

Galę w Pionkach otworzy pojedynek kobiet pomiędzy niepokonaną Laurą Grzyb (2-0, 2 KO), a będącą na dobrej ścieżce dwóch wygranych z rzędu Bojaną Libiszewską (7-33, 1 KO).

TYMEX BOXING NIGHT 11 będzie transmitowana oczywiście na otwartej antenie TVP Sport.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments