Strona główna NEWSY Vitali Klitschko chciał wejść do ringu z Joshua!

Vitali Klitschko chciał wejść do ringu z Joshua!

0
Vitali Klitschko z bratem Władimirem po jednej z jego walk. (fot. materiały prasowe)Vitali Klitschko z bratem Władimirem po jednej z jego walk. (fot. materiały prasowe)
Vitali Klitschko z bratem Władimirem po jednej z jego walk. (fot. materiały prasowe)

Vitali Klitschko mimo tego, że ma już 47 lat to nadal ma w sobie ogień. W udzielonym wywiadzie dla talkSPORT przyznał, że chciał pomścić młodszego brata – Władimira po jego przegranej z Anthony Joshua.

Młodszy z duetu Klitschko zmierzył się z Anglikiem w kwietniu 2017 roku. Walkę przegrał poprzez nokaut techniczy w jedenastej rundzie, jednak wcześniej był bardzo blisko wygrania walki w ten sam sposób. Władimir chciał zakończyć pojedynek jak najszybciej, ale odradził mu to Vitali, który był w jego narożniku. Po walce obwiniał się za porażke młodszego brata.

Zobacz: Klitschko w DAZN? Najpierw Fury, potem Joshua!

“Tuż po walce byłem tak wściekły, że chciałem urwać mu głowę! Moim pragnieniem było pomścić mojego brata. W naszych karierach możecie zaobserwować ciekawy element. Jak ja przegrałem Byrdem to Władimir mnie pomścił i go znokautował. Tak samo było gdy on przegrał z Sandersem – wszedłem do ringu i go pomściłem!. Tym razem nie mogłem tego zrobić, ale pragnienie było tak wielkie, że nie mogłem długo z tym się pogodzić!” – powiedział podczas wywiadu, lekko zdenerwowany Vitali Klitschko.

 

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments