Strona główna NEWSY WBSS FINAŁ KATEGORII CRUISER PRZENIESIONY ZE WZGLĘDU NA KORONAWIRUSA!

WBSS FINAŁ KATEGORII CRUISER PRZENIESIONY ZE WZGLĘDU NA KORONAWIRUSA!

0

Kolejna ważna bokserska impreza odwołana ze względu na koronawirusa…

Tym razem trafiło na finał WBSS pomiędzy Mairisem Briedisem (26-1, 19 KO), a Yunielem Dorticosem (24-1, 22 KO).

“Z uwagi na ryzyko rozprzestrzenienia się infekcji lokalne władze zdecydowały, że finał WBSS jest wydarzeniem szczególnie wysokiego ryzyka, które może zagrażać nie tylko lokalnej społeczności, ale także przyjezdnym którzy odpowiadają za organizację wydarzenia. 

Z tego powodu Finał turnieju WBSS kategorii cruiser nie może odbyć się w pierwotnym terminie. Nowym termin finału w hali Arena Ryga to 16 maj, jednak jest to oczywiście zależne od sytuacji, która będzie wówczas panować.” Informuje organizator wydarzenia COMOSA AG.

Mairis Briedis tak skomentował tą decyzję:
“Wykonaliśmy świetną robotę w okresie przygotowawczym włącznie z ostatnim treningiem, jednak jest jak jest i teraz musimy się zaadaptować do nowej sytuacji oraz trenować dopóki nie zapali się zielone światło. Czekając aż znów będę mógl walczyć przed swoimi fanami, kiedy już będzie bezpiecznie! Dbajcie o siebie!”

Mamy więc kolejne wydarzenie, które zostaje odwołane bądź przeniesione ze względu na wirusa. Jedyne co nam pozostaje, to wiara, że sytuacja się poprawi. Sytuacja jest jednak rozwojowa, nie można wykluczyć kolejnego przesunięcia imprezy.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments