Strona główna NEWSY WHYTE: “Joshua chce tylko zarabiać!”

WHYTE: “Joshua chce tylko zarabiać!”

1
Anthony Joshua nokautuje Dilliana Whyte w ich pierwszej walce. (fot. Sky Sports)
Anthony Joshua nokautuje Dilliana Whyte w ich pierwszej walce. (fot. Sky Sports)

Dillian Whyte miał być kolejnym przeciwnikiem Anthony Joshua na walkę w kwietniu tego roku. Twierdzi jednak, że obóz mistrza nie chce tej walki, a sam Joshua szuka tylko łatwego zarobku.

Po tym jak Whyte znokautował Chisorę tuż przed świętami, po raz kolejny rzucił wyzwanie Joshua. Mistrz pojawił się na ringu i zapowiedział, że jeżeli nie uda mu się doprowadzić do walki z Deontayem Wilderem to zmierzy się w rewanżu z Body Snatcherem.

KTO NASTĘPNY DLA ANTHONEGO JOSHUA?! ANALIZA RANKINGÓW, ZESTAWIENIE KANDYDATÓW + ANKIETA

“Gdy wygrałem walkę z Chisorą rzuciłem mu wyzwanie odrazu. Myślałem, że łatwo będzie zorganizować tą walkę. Jednak zawiodłem się jego reakcją! Myślałem, że powie “Ok, nie ma problemu, zróbmy to!”. Wilder z nim nie zawalczy, bo się boi i woli bezpieczniejszy pojedynek z Furym. Myślę, że AJ może chce tej walki, ale jego doradcy już nie!” – powiedział Dillian Whyte w wywiadze dla Sky Sport.

Dodał też, że Anthony Joshua woli zarabiać pieniądze za walki z średnimi przeciwnikami: “AJ myśli, że może walczyć z cieniasami i mimo tego zarabiać kupę kasy. Dlaczego miałby tego nie robić?” -dodał lekko zawiedziony Whyte.

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments