Strona główna NEWSY Wilder doradza Whyteowi zmianę promotora!

Wilder doradza Whyteowi zmianę promotora!

0

Deontay Wilder, który zasiada na tronie WBC wagi ciężkiej zaproponował Dillianowi Whytowi, aby ten zmienił promotora. Mimo tego, że Whyte twierdzi iż jest już wolnym agentem to dowiedzieliśmy się, że popularny w Anglii ‘Body Snacher’ ma aktualnie jeszcze podpisany kontrakt z Eddie Hearnem.

Zobacz też: DILLIAN WHYTE: Wilder ma zero inteligencji ringowej!

Deontay Wilder zaproponował mu, żeby tą umowę zerwał i podpisał kontrakt z Al Haymonem, który jest właścicielem Premier Boxing Champions w USA. Stwierdził, że to najlepsze dla niego rozwiązanie.

“Myślę, że to byłaby najlepsza decyzja, jaką może podjąć w całej swojej karierze. Nic nie może się równać z Ameryką, z przebywaniem tutaj i z walką przed tutejszymi kibicami. Uważam, że to byłby dla niego świetny ruch i że przybliżyłoby go to do walki ze mną bardziej niż cokolwiek innego. Zobaczymy, co się wydarzy.” – powiedział mistrze WBC.

Aktualnuie Whyte jest przymierzany do walki z Anthonym Joshua. Dużo żródeł jednak twierdzi, że o pas zawalczy jednak Jarrel Miller. Jeśli Whyte nie dogada się z Hearnem w sprawie walki może to oznaczać zakończenie ich współpracy.

Nasuwa się jednak pytanie czy Whyte posłucha Wildera, który zarabia od niego mniej pieniędzy i sprzedaje mniej PPV? Na chwilę obecną Dillian jest jednym z najlpopularniejszych pięściarzy na Wyspach Brytyjskich dzięki czemu wyprzedaje 16 tysiecy biletów na swoje walki oraz setki tysięcy PPV.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments