Strona główna NEWSY WILDER vs FURY 2: Mamy wstępną datę walki.

WILDER vs FURY 2: Mamy wstępną datę walki.

0
Deontay Wilder i Tyson Fury na konferencji prasowej na 4 dni do walki.
Deontay Wilder i Tyson Fury na konferencji prasowej na 4 dni do walki.

Poznaliśmy wstępne miejsce i datę walki rewanżowej pomiędzy Deontay Wilder i Tyson Fury. Informacji udzielił promotor tego drugiego w niedawno udzielonym wywiadzie dla telewizji BT Sports.

Remis w pierwszej walce Wilder vs Fury tylko zaostrzył apetyt kibiców pięściarstwa na kolejną ich potyczkę. Tuż po walce mówiono, że rewanż odbędzie się w Manchasterze, takie plany przynajmniej miał Tyson Fury.

“Rewanż musi się odbyć w moim mieście. Zróbmy to na stadionie Old Trafford w Manchesterze!” – mówił tuż po walce Fury.

Jednak kilka dni temu promotor “Króla Cyganów” poinformował, że trwają już negocjacje nad rewanżem i odbędzie on się prawdopodobnie znów w USA. Tym razem ma to być Las Vegas, a walka ma się odbyć w maju lub czerwcu.

“Aktualnie pracujemy nad rewanżem. Wszyscy chcą tej walki, również zawodnicy – co jest najważniejsze! Wygląda na to, że Ci giganci znów zawalczą w USA. Są tu do zarobienia większe pieniądze. Kilka rzeczy trzeba jeszcze dograć, bo nie byliśmy zadowoleni z sędziowania w pierwszej potyczce. Jednak rewanż odbędzie się w USA. Nie będzie to Kalifornia, a prawdopodobnie Las Vegas w drugim kwartale roku, nie później niż w czerwcu.” – zapowiada promotor Tysona Fury, Frank Warren.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments