Strona główna NEWSY WILDER VS FURY 2: TYPOWANIE EKSPERTÓW

WILDER VS FURY 2: TYPOWANIE EKSPERTÓW

0

Na kilka dni przed wielkim pojedynkiem o pas wagi ciężkiej organizacji WBC  pomiędzy Deontayem Wilderem, a Tysonem Fury w sieci pojawiły się typy ekspertów bokserskich.

Przygotowaliśmy dla Was kilkanaście najciekawszych opinii o najbliższej mistrzowskiej walce:

Adam Kownacki – Wilder przez KO w 7 rundzie:
„Jestem za WIlderem, sądzę, że będzie to nokaut w 7 rundzie. Myślę, że to będzie podobny pojedynek jak rewanż z Luisem Ortizem, którego w pierwszej walce pokonał w 10 rundzie, a w drugiej już w 7.
Wilder będzie bardziej cierpliwy, będzie czekał aż Fury się otworzy i wtedy Wilder wypuści z prawej bombę, po której tym razem Fury się nie podniesie”

Sugar Ray Leonard – Wilder na punkty:
„Wilder powinien wygrać przez nokaut. Jego prawa reka jest niszczycielska, jednak oprócz tego znacząco poprawił pozostałe swoje umiejętności…  Z drugiej strony Tyson Fury również ma niesamowite umiejętności bokserskie, a także kamienną szczękę która pozwoliła mu przetrwać dwa nokdauny.
Koniec końców uważam, że Wilder będący ciągle w formie wykorzysta swoją siłe i prędkość aby zakończyć zadanie”

Carl Frampton – Fury na punkty:
„Myślę,że to bardzo trudna walka do typowania. Fury wygrywał w poprzedniej walce rudny, jednak tym razem Wilder będzie bardziej agresywny, przez co Fury będzie mógł grać w swoje karty. Wilder może wygrać przez KO w każdym momencie, jednak przykładając broń do mojej głowy powiem, że wygra Fury na punkty”

Manny Pacquiao – Wilder przez KO w 10 rundzie:
” Nigdy nie postawił bym zakładu przeciwko tak mocno bijącemu zawodnikowi jak Wilder. Patrzę na Wildera jak na Mike’a Tyson’a, taki sam „puncher”. Widzę w tym rewanżu zwycięstwo Wildera w 10 rundzie przez KO”

Mikaela Mayer – Fury na punkty:
” Fury jest lepszym bokserem, a przy tym na tyle mądrym aby wprowadzić korekty względem ich poprzedniej walki. Jesli będzie potrafił uchronić się przed bombami „Bronze Bombera” myślę, że wygra cały pojedynek na kartach punktowych”

Evander Holyfield – Wilder na punkty:
„Obstawiam zwycięstwo Wildera, który swoją pewnością siebie oraz zawsze świetnym przygotowaniem fizycznym może zawierzyć swojemu  rzemiosłu.
Wilder nie jest jedynie dużym gościem z silną prawą ręka, lecz jeszcze potrafi świetnie kalkulować. Dzięki temu wybieram jego na zwycięzce ich drugiej walki z Tysonem Fury”

Xander Zayas – Fury na punkty:
„Fury wybije Wilderowi zwycięstwo z głowy wprowadzając niesbędne poprawki względem ich pierwszej walki. To będzie w większości powtórka ich pierwszego pojedynku, tylko tym razem Fury wygra bardziej zdecydowanie”

Larry Holmes – Wilder przez KO w 7-8 rundzie:
” Wilder znokautuje Fury’ego w 7 lub 8 rundzie jeśli zawalczy tak, jak wiem, że umie”

Mikey Garcia – Wilder przez KO w 8 rundzie:
„Widzę zwycięstwo Wildera w 8 rundzie. Wilder będzie bardziej agresywny niż w ich pierwszym pojedynku. Wilder trafi Fury’ego wielkim ciosem w 8 rundzie”

John Ryder – Fury przez KO:
„Wierzę, że ta walka będzie dużo bardziej wybuchowa jak pierwsza. Wierzę, że Deontay Wilder uważa, że Tyson Fury nie może go zranić i ruszy już od pierwszych rund do ataku, przez co zacznie słabnąć w kolejnych. Tyson natomiast zakończy pojedynek po 8 rundzie”

Charles Martin – Wilder przez KO w 8 rundzie:
„Deontay Wilder wygra pojedynek przez nokaut. Wierzę, że Tyson Fury będzie przeważał przez większość rund, jednak zostanie powstrzymany przez potężną prawą rękę w ósmej rundzie”

thestatszone.com

Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!