Strona główna NEWSY WILDER vs FURY 3 SIĘ NIE ODBĘDZIE!

WILDER vs FURY 3 SIĘ NIE ODBĘDZIE!

0

Z Wielkiej Brytanii dochodzą dziś nas wiadomości mówiące, że nie dojdzie do trzeciej potyczki pomiędzy Deontayem Wilderem (42-1-1, 41 KO), a Tysonem Fury (30-0-1, 21 KO).

Jak podaje “Daily Mail” powodem ma być odwołanie potyczki, która była zaplanowana na 19 grudnia. Ta data miała być gwarancja odbycia się rewanżu w ramach czasowych zawartych w kontrakcie o rewanżu dla przegranego drugiego starcia.

“Tyson ostro trenuje od lutego i chce zawalczyć jeszcze w tym roku. Moim zadaniem jest troszczyć się o interesy Tysona i zrobię to, czego ode mnie oczekuje. Dlatego on zaboskuje w tym roku, cokolwiek się wydarzy. Kontraktowe zobowiązania faktycznie istnieją, ale one nie trwają wiecznie. Jeśli walki nie można zrobić w terminie określonym w kontrakcie, to Tyson idzie dalej i może wrócimy do tematu później.” – powiedział promotor Tysona Furego na antenie telewizji BT.

Najbardziej prawdopodobnym rozwiązaniem jest to, że ‘Król Cyganów’ przystąpi do dobrowolnej obrony swojego pasa jeszcze w tym roku, a następnie zmierzy się z Anthony Joshua (23-1, 21 KO) w pełnej unifikacji tytułów wagi ciężkiej.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments