Strona główna NEWSY Wladimir Kliczko codziennie trenuje.

Wladimir Kliczko codziennie trenuje.

0
MANNHEIM, GERMANY - MAY 04: Wladimir Klitschko of Ukraine celebrates defeating Francesco Pianeta of Italy and retaining his IBF, IBO, WBA, WBO titles after their World Championship fight at SAP Arena on May 4, 2013 in Mannheim, Germany. (Photo by Alex Grimm/Bongarts/Getty Images)

Wraz z rozpoczęciem 2019 roku coraz częściej pojawiają się w mediach plotki na temat powrotu Wladimira Kliczko. Tym razem po raz kolejny w tym temacie wypowada się Aleksander Krasiuk, który jest dyrektorem generalnym stajni K2 Promotrions.

Zobacz: Klitschko w DAZN? Najpierw Fury, potem Joshua!

Współpracownik braci Kliczko posuwa się nawet dalej i próbuje porównać ewentualny powrót do wyczynu starszego z braci Klitschko – Vitalija. Twierdzi, że właśnie on narysował plan, z którego mógłny skorzystać Wladimir.

„Mamy przykład Witalija, który postanowił wrócić po czterech latach i odnosił duże sukcesy. Odzyskał tron, po czym, wciąż będąc na szczycie, skończył ze sportem. Myślę, że Władimir może zrobić to samo. Jest w świetnej formie, ma jasny umysł. Codziennie trenuje. Powrót nie byłby dla niego problemem.” – mówi Krasiuk.

Powiedział, że tylko dwie walki mogą skusić Wladimira Klitschko do powrotu – rewanż z Anthonym Joshuą lub z Tysonem Furym.

Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!