Strona główna NEWSY Yarde i Dubois pokażą się w piątek.

Yarde i Dubois pokażą się w piątek.

0

Bardzo dobrze znani na Wyspach Brytyjskich prospekci już w najbliższy piątek zawalczą na hali „Royal Albert Hall” w Londynie.

Anthony Yarde (17-0,16KO), który bardzo spokojnie mierzy ku walkom o pasy mistrzowskie, oraz Daniel Dubois (9-0,8KO) 21-latek z dużym talentem.

Ten pierwszy po raz piąty stanie przed obroną regionalnego pasa WBO Inter-Continental w wadze półciężkiej. Jego przeciwnikiem będzie wiekowy Amerykanin Travis Reeves (17-3-2,7KO). Rywal Yarde nie różni się w sumie niczym od jego poprzednich przeciwników. Jest to zawodnik twardy, który pokonuje każdego słabszego rywala, jednak na pewien poziom już nie wejdzie. Reeves przekonał się o tym podczas zeszłorocznej walki z Muratem (32-4-1). Reasumując – kolejna spokojna walka dla Yarde.

Natomiast Dubois jest po walce z journeymanem, Kevinem Johnsonem (34-12-1), którą wygrał wprawdzie jednak dopiero po ostatnim gongu na punkty. Promotor „Dynamite” powoli wprowadza go na wyższy poziom, dlatego jego kolejnym rywalem będzie były pretendent do pasa WBO Razvan Cojanu (16-5,9KO). Ponad dwumetrowy Rumun jest po trzech porażkach z rzędu, w piątek czeka na niego już czwarta. Jednak jest to dobry test dla Dubois, ponieważ Cojanu to twardy zawodnik.

Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!