Strona główna PUBLICYSTYKA 1. PLEBISCYT PIĘŚCIARSKI BOKSWPOLSCE.PL – WYNIKI.

1. PLEBISCYT PIĘŚCIARSKI BOKSWPOLSCE.PL – WYNIKI.

0
I. Plebiscyt pięściarski BOKSWPOLSCE.PL
I. Plebiscyt pięściarski BOKSWPOLSCE.PL

1WSTĘP

Przez ostatnie kilka tygodniu mieliście okazję oddać swoje głosy w 1. Plebiscycie Pięściarskim BOKSWPOLSCE.PL, dziś zaprezentujemy zwycięzców w poszczególnych kategoriach.
Chciałbym wszystkim Wam, którzy poświęcili 2 minuty na oddanie głosów, podziękować! To wy jesteście autorami tego plebiscytu i bez was nie mógł by się odbyć.

Na karcie do głosowania mieliście możliwość zagłosowania w 11 różnych kategoriach:

  • Nokaut Roku 2018
  • Pięściarz Roku 2018 na świecie i w Polsce
  • Walka Roku 2018 na świecie i w Polsce
  • Trener Roku 2018 na świecie i w Polsce
  • Wydarzenie Roku 2018 na świecie i w Polsce
  • oraz Promotor Roku 2018 na świecie i w Polsce

Niektóre z nich od początku miały swoich faworytów, którzy bezsprzecznie wygrali pozostawiając całą konkurencje w tyle. Były też takie kategorie w których prowadzący zmieniał się z dnia na dzień, a końcowy wynik to różnica kilku głosów.

Otrzymaliśmy 659 kart do głosowania, z czego 20 musieliśmy unieważnić za próbę oszustwa. Łącznie oddaliście ponad 7000 głosów we wszystkich kategoriach. Największą popularnością wśród nagród cieszył się kalendarz z podpisem Andrzeja Gołoty, którego chęć wygrania wyraziło aż 380 osób. Druga w kolejności była książka Andrzeja Kostyry oraz trening bokserski z Tomaszem Piotrowskim.

Lista zwycięzców jest dostępna na ostatniej stronie, a wszyscy z nich otrzymali wiadomość e-mail z prośbą o podanie adresu wysyłki. Mamy nadzieję, że wszyscy będziecie zadowoleni z nagród.

Z powrotem

Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!