Strona główna PUBLICYSTYKA Derevyachenko vs Jacobs – Typowanie redakcji

Derevyachenko vs Jacobs – Typowanie redakcji

0

Tomasz Piotrowski – trener boksu, czynny zawodnik, YouTuber, publicysta bokswpolsce.pl
Typ: Derevyachenko na punkty.

Obecnie nie postawie się przeciwko żadnemu pięściarzowi, który był w jednej ekipie z Łomaczenko za czasów amatorskich. Pomimo, że Jacobs to na prawdę dobry pięściarz. Silny, inteligentny i potrafiący przyjąć to w tej walce uważam, że to będzie za mało. Do Usyka oraz Łomaczenko dołączy kolejny ukraiński mistrz świata”

Gracjan Tomasik – felietonista bokswpolsce.pl
Typ: Jacobs na punkty.

“Derewiaczenko to bardzo dobry pięściarz, świetny technik, mimo to przewiduje dzisiaj szczyt formy u Jacobsa, który jest wstanie dać bliską walkę Ukraińcowi, a równy bój zostanie rozstrzygnięty na korzyść Amerykanina.”

Andrzej Jędraszczak – bloger BOKS ZAWODOWY na FB, publicysta bokswpolsce.pl
Typ: Derevyachenko na punkty.

“Jacobs to naprawdę dobry średni, powszechnie uważany jako numer 3-5 tej dywizji, jednak nie jest aż tak dobry, jak może się niektórym wydawać. Derewianczenko to wielka gwiazda ringów WBS, kolejne złote dziecko (chociaż nie tak utytułowane) ukraińskiego boksu, które w sobotę zostanie mistrzem świata”

Maciej Kraszewski – publicysta, analityk, prawa ręka bokswpolsce.pl
Typ: Derevyachenko na punkty.

“Widać, ze Ukrainiec jest doskonale przygotowany do tego pojedynku. Nie sadze by było inaczej z Jacobsem który z pewnością zdaje sobie sprawę, że przyjdzie mu się zmierzyć z mocno bijącym i doskonale wyszkolonym przeciwnikiem. Jacobs posiada atuty w postaci dużo większego doświadczenia w walkach na szczycie boksu zawodowego jak również znaczącą przewagę w zasięgu. Myślę, ze obejrzymy dramatyczny pojedynek na pełnym dystansie z którego zwycięsko wyjdzie Derewiaczenko.”

Dawid Przystup – redaktor naczelny bokswpolsce.pl, założyciel grupy BOKS W POLSCE I NA ŚWIECIE
Typ: Derevyachenko TKO/KO 7-12 runda.

“Myślę, że wygra Ukrainiec przez TKO w drugiej fazie pojedynku. Mimo tego, że nie ma na rozkładzie dużych nazwisk i ma gorsze warunki fizyczne. Przez lata był gwiazdą ringów WBS, a do tego przygotował formę życia na dzisiejszą walkę. Był jednym z członków drużyny Łomaczenko co daje gwarancję najwyższego poziomu wyszkolenia.”

Dominik Gorząd – publicysta bokswpolsce.pl
Typ: Derevyachenko na punkty / TKO/KO 9-12 runda.

“Myślę,że Derewniaczenko wyjdzie zwycięsko z tej potyczki. Jest zawodnikiem niezwykle silnym fizycznie jak na tę kategorię wagową, dobrze tnie ring i posiada duży arsenał akcji ofensywnych. Jacobs to dobry zawodnik, jednak jeśli jest naciskany, jego skuteczność spada i przegrywa rundy, co pokazali zarówno Sulęcki jak i Golovkin. Myślę że Ukrainiec wygra na punkty lub przed czasem w końcowych rundach.”

PODSUMOWANIE:

W redakcyjnym typowaniu 5-1 dla Ukraińca. Wiec bardzo jednostronnie, a do tego tylko dwie osoby na uważają, że pojedynek zakończy się przed czasem, jednak dopiero w drugiej połowie walki. Czyli przynajmniej w typowaniu wychodzi, że zobaczymy kawał dobrego i długiego boksu.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments