Strona główna PUBLICYSTYKA Kowaliow vs Alvarez: typowanie redakcyjne!

Kowaliow vs Alvarez: typowanie redakcyjne!

1

Już w nocy bardzo ciekawie zapowiadający się rewanżowy pojedynek o mistrzostwo świata WBO wagi półciężkiej, Alvarez vs Kowaliow! W pierwszej konfrontacji lepszy okazał się Kolumbijczyk i pokonał faworyzowanego Rosjanina. Jak będzie teraz? Przekonacie się oglądając transmisje walki w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra!

Zobacz obraz źródłowy

Tomasz Piotrowski – trener boksu, czynny zawodnik, YouTuber, publicysta bokswpolsce.pl

Typ: Alvarez PKT

“Kowaliew będzie przygotowany rewelacyjne, lecz nie jest już tym samym Krusherem co kiedyś. Prawdopodobnie przegra na punkty i zakończy karierę.”

 

Gracjan Tomasik – felietonista bokswpolsce.pl

Typ: Kowaliow PKT

“Zawsze uwielbiałem wstawać na walki Kowaliewa. Zawsze groźny, znakomicie przygotowany przygasł po dwóch porażkach z S.O.G. Jednak jeśli tylko dobrze się przygotował to wygra na punkty z Alvarezem.”

 

Dominik Gorząd – bloger BOKS ZAWODOWY na FB, publicysta bokswpolsce.pl

Typ: Alvarez KO/TKO

Kowaliow walczy o uratowanie swojej kariery, jednak nie sądzę aby w całym zamieszaniu spowodowanym oskarżeniem o pobicie Rosjanin jeszcze raz był w stanie przygotować się tak dobrze jak chociażby w 1 walce z Wardem. Alvarez zapewne będzie atakował śmielej niż w ich sierpniowej potyczce, będzie pewnie jeszcze lepszy niż wtedy. Śmieci do wora, wór do jeziora – Alvarez przed czasem.”

 

Andrzej Jędraszczak – bloger BOKS ZAWODOWY na FB, publicysta bokswpolsce.pl

Typ: Alvarez KO/TKO

“Moim zdaniem wygra Alvarez, ponownie przed czasem. Rosjanin najlepsze lata ma za sobą, dodatkowo cięzko oprzeć się wrażeniu, ze kontrowersyjen potyczki z Andre Wardem odebrały mu kawał serducha do boksu.”

 

Maciej Kraszewski – publicysta, analityk, prawa ręka bokswpolsce.pl

Typ: Alvarez KO/TKO

“ Pomijając kontrowersje towarzyszące walkom Kowaliowa z Andre”Son Of Judges” Wardem, te walki sprawiły, że coś pękło w maszynie zwanej Krusher. On sam tłumaczy się po raz któryś z rzędu przetrenowaniem, ale to chyba tylko wymówki również dla samego siebie.
W pierwszej wale z Alvarezem, która też była walką o wszystko, boksował dobrze i do czasu nokautu wygrywał pojedynek. Nie spodziewam się więc lepszego Rosjanina, natomiast Kolumbijczyk wiedząc już, że jest w stanie go przełamać, będzie boksować śmielej i pójdzie po swoje. Spodziewam się fajerwerków od pierwszej rundy i zwycięstwa przed czasem Alvareza równie szybko jak w pierwszej walce.

 

Dawid Przystup – redaktor naczelny bokswpolsce.pl, założyciel grupy BOKS W POLSCE I NA ŚWIECIE,

Typ: Kowaliow KO/TKO

“Jak zwykle na przekór światu. Ostatnia szansa Kovala. Myślę, że ją wykorzysta i znokutuje Alvareza do 8 rundy. Afera w tle z pobiciem nie powinna robić wrażenia na Rosjaninie i będzie dobrze przygotowany.

 

Piotr Bylina – kamerzysta, newsman bokswpolsce.pl

Typ: Kowaliow KO/TKO

” Ruski niszczyciel wygrana przez KO
Ostatnie niepowodzenia oraz ostatnie oskarżenia tylko zmobilizują Kovaliova do świetnej walki. Aby się uratować potrzebuje tej wygranej jak Korwin wyniku powyżej 5 procent.
Liczę na mocne KO do 7 rundy
Jeśli nie to przegrana na punkty”

 

Kamil Dulski – newsman bokswpolsce.pl

Typ: Kowaliow PKT

Mój typ Kowaliow na punkty po dosyć jednostronnej walce, liczę że pokaże w końcu boks na jaki go stać. Alvarez będzie niebezpieczny, lecz jeśli Kowaliow dobrze wejdzie w walkę, jestem spokojny o dosyć łatwą wygraną.
PODSUMOWANIE:
Podobnie jak wśród kibiców, również i u nas głosy mocno podzielone. Dla jednych Kowaliow nadal ma w sobie to coś, dla drugich jest już niestety bokserem skończonym…
Autor tekstów na bokswpolsce.pl, prowadzi blog BOKS ZAWODOWY na Facebooku. Wielki fan Dariusza Michalczewskiego i jego lewego prostego... :)
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments