Strona główna PUBLICYSTYKA TOP 10 NOKAUTÓW MIKE TYSONA

TOP 10 NOKAUTÓW MIKE TYSONA

0
Top 10 najlepszych nokautów Mike Tysona! (fot. bokswpolsce.pl)
Top 10 najlepszych nokautów Mike Tysona! (fot. bokswpolsce.pl)

Mike Tyson to jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci w historii boksu zawodowego, ale również jeden z najlepszych mistrzów świata królewskiej kategorii.

Zarobił miliony, aby je później stracić. Wszedł na sam szczyt, aby później spaść na samo dno. Teraz gdy jest już na emeryturze, jego życie zaczyna się normować.

“Tyson Ranch”, czyli Mike Tyson zostaje farmerem!

Jednak dostarczał nam przez lata mnóstwo emocji i był prawdziwym zabójcą w ringu, dlatego postanowiłem przygotować zestawienie jego 10 najlepszych nokautów. Zapraszam do oglądania!

11Mike Tyson vs. Henry Tillman

Walka odbyła się 16 czerwca 1990 roku i została zapowiedziana jako „The Road Back” ze względu na fakt, iż wcześniej Tyson przegrał z Busterem Douglasem tracąc tytuły mistrzowskie. Była to jedna z największych niespodzianek w historii boksu.

Starcie Bestii z Tillmanem od początku przybrało obrót jaki widzowie byli przyzwyczajeni oglądać. Tillman uciekał przed rozjuszonym Tysonem, który od początku polował na nokaut. W końcu złapał przeciwnika i zaczął zasypywać gradem ciosów z obu rąk. Po 2 minutach i 47 sekundach pierwszej rundy Mike w końcu upolował zepchniętą do narożnika ofiarę. Henry próbował wyprowadzić lewy prosty, lecz został skontrowany potężnym prawym, który posłał go na mate.

Z powrotem
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments