WOJNA DOMOWA CZY RACZEJ WIELKI NIEWYPAŁ? GALA MATEUSZA BORKA ZAGROŻONA!

17 listopada MB Promotions prowadzone przez Mateusza Borka miało powrócić z galą, którą reklamowali hasłem Wojna Domowa. Impreza miała się odbyć na nowej gali widowiskowo-sportowej w Radomiu. Tu się zaczynają schody…

Wykonaliśmy dziś kilka telefonów i wysłaliśmy kilka e-mailów. Jak udało nam się dowiedzieć hala w Radomiu nie zostanie ukończona na termin 17 listopada. Dwa tygodnie później miały tam się również odbyć Klubowe Mistrzostwa Świata w siatkówce, ale organizatorzy tej imprezy już szukają nowego obiektu ze względu na opóźnienie w pracach nad budową. Jeden z pracowników budowy potwierdził, że problem tkwi w pracach wykończeniowych.

1 lipca 2018

Drugą rzeczą, która wskazuje na to, że impreza się nie odbędzie jest fakt iż Nikodem Jeżewski zakontraktował kolejny występ na 9 listopada. Jak wiemy miał być on rywalem Adama Balskiego w walce wieczoru. Gdy spytaliśmy Nikodema o komentarz w tej sprawie to potwierdził walkę 9 listopada, ale nie mógł nam nic powiedzieć o gali 17 listopada.

Z anonimowego źródła dowiedzieliśmy się, że organizatorzy gali Wojna Domowa wiedzieli o sytuacji już co najmniej od miesiąca, a mimo to sprzedawali dalej bilety oraz promowali imprezę. Próbowaliśmy się dziś skontaktować z MB Promotions, aby uzyskać jakiś komentarz, ale żadnej odpowiedzi nie dostaliśmy.

Jedynym rozwiązaniem mogłoby się okazać przeniesienie gali na starą halę w Radomiu, ale ta niestety może pomieścić tylko 1000 ludzi na widowni.

Czy będzie to pierwsza klapa produkcyjna MB Promotions? Czy Mateuszowi Borkowi uda się jeszcze uratować imprezę? Mamy nadzieję, że dowiemy się tego w najbliższym czasie, a gala nie zostanie okrzyknięta Wielkim Niewypałem.

Zapraszamy do dyskusji w komentarzach poniżej.